19 lutego 2009

Wielkie odśnieżanie

Troszkę sie namachałam, zeby odgarnąć śnieg z mojego bloga :) Dobrze, ze podjęłam zobowiązania mapkowe, bo pewnie bym nic nie robiła. Tak więc zaczynamy. Na pierwszy ogień poszła mapka Brydzi.
Materiały: baza papier wizytówkowy, stemple zegary, tusz brązowy, kartka ze starej ksiażki, czerwony filc, klucz Tim Holtz, ćwiek Paper Mania
Następnie mapka Truskawki, która dała mi w kość i to sporo. Wogóle to mam tezę mapkową: im ładniejsza mapka tym gorzej sie scrapuje !! Zmieniłam to i owo, troszkę zmieniając wygląd pierwowzoru.


Zamysł inny, inna realizacja. Scrap całkiem S&C :). Rysunki oryginal by Kacperek.

WA BUU - w wolnym tłumaczeniu: duże auto, autobus, itp.
Scrap 30x30 Wa Buu

Materiały: baza 30x30 Cezex, tasiemka zygzak, literki BG Urban Prairie, pisaki kolorowe


I ostatni wyrób :) wczorajsza nocna koncepcja, dzisiaj realizowana i z 5 razy zmieniana. Zachciało mi sie czegoś starociowego. Postanowiłam skorzystać z kursu Oliwiaen na postarzanie papieru oraz zrealizowałam pomysł znaleziony w sieci i troszke dziurkaczowych listków.


Jest to realizacja gościnnej mapki Joasi*Scrap 30x30 Sweet BoyPomysł na szyte kwiatuszki z sieci, niestety autorki nie pamiętam.


Dziurkaczowe listki.


Materiały: baza czekoladowa Cezex, papier K&Co Charlotte, literki naklejki BG Mellow, mulina czekoladowa, perełki i ćwieki Paper Mania, stemple zdobyczne, tusz Cats, listki z dziurkaczy Dalprint, kwiatki Prima, tarcza zegara Heidi SwappOczywiście wszystkich zapraszam na ScrapMapki do zabawy z nagrodą od ArtPasje !!!
Jeszcze sie pochwalę, że na I LOWE SCRAP można skorzystać z moich kursów, które stworzyłam dla wortalu jako gość lutego - ZAPRASZAM.


PS słodkie Candy u Eweliny i u Brandi

4 komentarze:

Rybiooka pisze...

Fiu fiu, całkiem dobrze wygląda to odśnieżanie.....
Autobusy klasa pierwsza!! proszę przekazać wyrazy uznania dla syna!

Kwiatki z maki Joasi* rewelacja!
uff pozdrawiam ;)

Drycha pisze...

co jak co, ale scrap z WA BUU jest bezbłędny, szczególnie spodobało mi się umieszczenie w takiej postaci rysunków :)

Tina pisze...

Wow your work is amazing.... thank you for joining my candy, good luck.. Crafty hugs Tina x

truskawka pisze...

świetne prace :) a najbardziej podobają mi się "wa buuu" Kacperka :D